HALŠTAT ADVENT 2025

3 dana
Bus
Već od € 55 po osobi

HALŠTAT (Hallstatt) Nalazi se nedaleko od Salzburga (Salcburga) u austrijskom Salckamergut regionu. Ima oko 1000 stanovnika i lezi na obali Halstatskog jezera koje je jedno od ukupno 76 jezera ovog regiona. Mesto je uvrsteno u Uneskovu listu svetske bastine od 1997. godine. Drugi je grad u svetu po broju turista u odnosu na broj stanovnika.

HALŠTAT (Hallstatt) se nalazi na samoj obali, u jugozapadnom delu istoimenog jezera, u austrijskom Salckamergut regionu, koji se proteže istočno od grada Salcburga. U ovoj regiji se nalazi i Halštat rudnik soli, najstariji na svetu. VOLFGANGZE (Wolfgangsee) je jedno od najlepših austrijskih jezera i poznato turističko mesto.



Pročitaj više

Izaberite polazak sa kalendara

2025
Decembar
05
petak
2025
Decembar
12
petak
2025
Decembar
19
petak
Kontaktirajte nas
za podršku.
Nema rezultata pretraživanja

HALŠTAT ADVENT 2025

Broj ležaja: 1
Termin putovanja
- | 3 dana
Loading...
Ukupno:
Rezervišite

Putovanja koja bi vam se mogla svideti

Postanite deo naše zajednice

Budite obavešteni o najnovijim akcijama i ponudama za najbolja putovanja. Dobrodošli u svet nezaboravnih putovanja i vrhunskog provoda.

COPYRIGHT © RAPSODY TRAVEL DOO - SVA PRAVA ZADRŽANA.
Website by NeoLab